Asmadan Asmadan

Bursa: +90 224 452 0228

Eskişehir: +90 222 502 0505

Çalışma Saatleri:10:00 - 00:00

ASMADAN ENOTECA’YA
HOŞ GELDİNİZ!

Enoteca’mızı (Yunanca’dan türetilmiş İtalyanca bir sözcüktür. Orijinalinde Eno “şarap”, teca ise “ev/hane/kutu” anlamına gelir. Şarap dükkanı ya da şarap evine karşılık gelmektedir.) ziyaret ettiğinizde sizleri Terruar temelli zengin şarap kavımız, şarap şarküterimiz, şarap aksesuarları ve kitaplarımız karşılayacak. Amacımız; şarapseverleri güzel şaraplarla buluşturmak, şarabı tamamlayan, şarap kültürüne ve şaraba dair keyif veren lezzetleri bir arada sizlere sunabilmek…

Şarap dükkanımızda şarap tadabilir, satın alabilir, dükkanımızı aynı mekanda tamamlayan bistromuzda şarapla uyumlu atıştırmalıklarla şarap keyfi yapabilirsiniz. Atıştırmalıklarınızı alarak şarap keyfini eve de taşıyabilirsiniz. Dilerseniz aksesuarlarımız ve şaraplarımızla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli alışverişler dileriz.

ASMADAN
ŞARAP KAVI

Butik yerel üreticiler ve dünyanın güzel şarap bölgelerinden özenle seçilmiş kavımızda; 10 ülkeden 71; 40 yerli üreticiden 230 çeşit şarap bulunmaktadır. Şaraplarımız, enoteca raflarımızda satış için sergilenmekte ve kav klimalı özel mahzenimizde saklanmaktadır.

Şarap kavımız Wineemotion, Coravintr, Ifavinetr, Smart Decanter, Zalto kadehler, IP şarap dolapları, Eurocave kav kliması gibi dünyanın en iyi şarap servis sistemleri ile desteklenmektedir.

Asmadan Kav
Şarap Listesi
Pdf indir

ENOTECA ŞARAP KAVI

Şarap menümüzde listelenenler hariç, Enoteca’mızdaki zengin şarap kavımızdan dilediğinizi, etiket fiyatına ek şişe başı 40 TL servis ücreti ile bistromuzda alabilirsiniz.

ASMADAN
ŞARAP ŞARKÜTERİ

Şarabı tamamlayan; peynir, et şarküterisi, balzamik sirke gibi ürünlerimizi de enoteca raflarımızdan satın alabilirsiniz. Sizleri özenle seçtiğimiz butik ürünler ile buluşturuyoruz.

ŞARAP AKSESUAR VE
KİTAPLARI

Şarap aksesuarları, hediyelik eşyalar ve şarap kitapları da enotecamızda yerini aldı.

ASMADAN ENOTECA
KURUMSAL

Asmadan Kurumsal ile özel günleriniz için hediye sepetleri hazırlayabilir, size özel çözümler sunabiliriz. Toplu alımlarınızda önceden sipariş vermenizi rica ederiz.

Telefon
Podyumpark Bursa: +90 224 452 0228
Cassaba Modern Eskişehir: +90 222 502 0505

E-posta
Podyumpark Bursa: info@asmadan.com
Cassaba Modern Eskişehir: infoeskisehir@asmadan.com

Asmadan’ın büyülü dünyası Instagram’da!